+38 050 527 4489 факс +38 044 428 2727

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. attol-attol

Домен-C червоне

                                                                                                                                                                   IMG 0920

Протидощове покривало Домен-С захищає природні і синтетичні газони від дощу та мокрого снігу.Складається з легких полотнищ, які дозволяють швидко зігнати залишки води від середини до краю поля в каналізацію. Вони дуже легко розстеляються і прибираються з газону, що дозволяє оперативно захистити поле від дощів і мокрого снігу.

За кілька днів до матчу застосування захисного покривала Домен-С поліпшує зовнішній вигляд газону - трава набуває яскраво-зеленого кольору.Помаранчево-червоне світло є максимально ефективним для процесу фотосинтезу, що дуже сприятливо позначається на розвитку трави.

 

При наявності підігріву спортивного поля Домен-С дозволяє заощадити 40% електроенергії та окупається за один сезон.

 


На викладеному нижче відео показана підготовка футбольного поля Національного спортивного комплексу "Олімпійскій" за допомогою протидощового покривала Домен-С. За два дні до проведення футбольного матчу між київським "Динамо" і португальським "Порту" безперервно йшов дощ. Весь цей час газон був накритий червоним захисним покривалом і це дозволило зберегти газон сухим. Дощова вода, що скупчилася на поверхні покривала, була дуже швидко злита в систему водостоку по краях поля безпосередньо перед початком матчу.

Домен-С на полі НСК "Олімпійський" перед матчем Динамо-Порту,  6 жовтня 2012, Київ

 

Домен-С має практичну і надійну систему кріплень. Виготовляється у відповідності з розмірами, заданими замовником.

 1rain Domen 2 rain Domen C 

 Протидощове покривало Домен-С на полі стадіона Олімпійський, Донецьк

 

Для прискорення процесу фотосинтезу і економії електроенергії червоне покривало Домен-С може використовуватися спільно з лампами штучного освітлення, аналогічними лампам виробництва компанії Mobile Lighting Rig, Норвегія. Ці мобільні освітлювальні установки допомагають підтримувати спортивні газони у відмінному стані в холодну пору року. Вони забезпечують ідеальний пектр світла для росту трави восени або взимку. Червоне покривало підсилює їх ефект і економить електроенергію.IMG 3451

 

Домен-С з лампами штучного освітлення на стадіоні «Донбас Арена», Донецьк