+38 050 527 4489 факс +38 044 428 2727

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. attol-attol

Для Футболу

Покривала Домен допоможуть у стислі терміни підготувати до матчу якісний газон з мінімальними витратами.

Для тенісу

 Застосування захисних покривал істотно полегшить догляд за тенісним кортом і подовжить термін його служби.

Для гольфу

Покривала Домен застосовуються для догляду за трав'яним покриттям гольф поля на ділянці грін.

Приватному Сектору

Використання захисних покривал Домен допоможе утримувати ваш газон в ідеальному стані у будь-яку пору року.

Для Футболу

Під час підготовки футбольного поля поля до матчу дуже важливо забезпечити якість газону у стислі терміни та з мінімальними витратами.

Для того щоб уберегти поле від морозів, злив і снігопадів грінкіперам доводиться докладати величезних зусиль, які не завжди можуть увінчатися успіхом через безсилля перед стихією.

Ice Rain snow

Більше 10 років компанія «Домен-Агро» спеціалізується на виробництві захисних і утеплюючих покривал для футбольних полів. Весь цей час ми плідно співпрацюємо з провідними вітчизняними та зарубіжними грінкіперами, застосовуючи їх багаторічний професійний досвід під час розробки нових видів покривал.

Висока ефективність, надійність і практичність продукції «Домен-Агро» дозволили завоювати популярність серед більшості футбольних клубів Прем'єр-ліги України.

Покривала Домен використовувалися для підготовки всіх чотирьох стадіонів України до матчів Євро 2012. Для цієї події компанія «Домен-Агро» виготовила 11 захисних покривал, які і сьогодні допомагають грінкіперам цих стадіонів доглядати за спортивним полем.

Комплект захисних покривал Домен швидко реанімує навіть безнадійно занедбаний спортивний газон і допоможе підтримувати його у відмінному стані у будь-яку пору року.

У комплект входять:

1. Відновлююче покривало
    Домен-А (біле і помаранчеве)

2. Утеплююче покривало
   Домен-В (чорне)

3. Протидощове покривало
    Домен-С (червоне)

Домен-А (білого кольору) прискорює вегетацію трави і активізує процес відновлення трав'яного покриву газону, а також підвищує приживлюваність рулонних газонів. Взимку це покривало вбереже траву від вимерзання, особливо в безсніжні періоди, а влітку вкриє поле від палючого сонця

Для більш оперативного відновлення трави ми розробили відновлююче покривало Домен-А помаранчево-червоного кольору, яке крім зазначених властивостей ще й покращує зовнішній вигляд трави. На 3-4 добу його використання газонна трава набуває яскравого смарагдового кольору.

Покривало Домен-А є справжнім бестселером компанії «Домен-Агро», тому що допомагає вирішити найголовніші проблеми футбольного поля і дозволяє підготувати до матчу доглянутий газон, що милує око вболівальників на протязі всього футбольного сезону.

Утеплююче і прогріваюче покривало Домен-В (чорне) використовується у весняно-осінній сезон для оперативного очищення футбольного поля від снігу і крижаної кірки, швидкого прогрівання і просушування газону за рахунок повного поглинання сонячного тепла. Чорне покривало сприяє зміцненню і розвитку кореневої системи трави. Це покривало успішно застосовувалося для вирощування газону для стадіону «Лужники» (Фінал Ліги Чемпіонів Європи 2008).

Протидощове покривало Домен-С (червоного кольору) вкриє поле від затяжних дощів та злив, крижаної кірки і снігу в зимовий період.Так само як і Домен-А помаранчевого кольору, Домен-С змінює колір трави на яскраво-смарагдовий.

Тільки за рахунок економії електро або теплоенергії, при наявності системи обігріву на футбольному полі, покривала компанії «Домен-Агро» окупаються за один сезон. Нормативний термін експлуатації нашої продукції становить не менше трьох років.

                                   Покривало

Застосування                    Газон
                                   Домен А          

Протягом року

           Натуральний
                                   Домен В

Рання весна, осінь

           Натуральний та штучний

                                   Домен С

Весна, літо, осінь

           Натуральний та штучний

Більш детально про захисні покривала Домен Вы зможете прочитати у розділі «Наша продукція» або отримати консультацію досвідчених грінкіперів на нашому сайті у розділі «Консультациях On-Line».