+38 050 527 4489 факс +38 044 428 2727

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. attol-attol

Для Футболу

Покривала Домен допоможуть у стислі терміни підготувати до матчу якісний газон з мінімальними витратами.

Для тенісу

 Застосування захисних покривал істотно полегшить догляд за тенісним кортом і подовжить термін його служби.

Для гольфу

Покривала Домен застосовуються для догляду за трав'яним покриттям гольф поля на ділянці грін.

Приватному Сектору

Використання захисних покривал Домен допоможе утримувати ваш газон в ідеальному стані у будь-яку пору року.

Для гольфу

 

Чарівливі пейзажі гольф полів, створені руками людини є своєрідними витворами мистецтва, серед яких зустрічаються справжні шедеври. За природною красою і досконалістю газону для гольфу приховується складна і взаємозалежна між собою система ділянок і до кожної з них свої вимоги до якості газону.

Наша компанія виробляє захисні покриття для догляду за спортивними газонами. Через свою практичність і надійність покривала від «Домен-Агро» можуть використовуватися на ділянці гольф поля з найкоротшою травою, розташованої навколо лунки, яка називається грін (від англ. слова green). Щоб трава на гріні мала ідеально-доглянутий вигляд в будь-яку пору року, грінкіперам доводиться докладати чимало зусиль.

Завдяки своїй багатофункціональності покривало Домен-А (біле і помаранчеве) стало нашим бестселером адже воно допомагає справлятися з основними проблемами трав'яного покриття на ділянці грін та істотно полегшує роботу грінкіпера.

Після кожної гри газон обов'язково пошкоджується ударами ключкою і набійками черевик гравців, незалежно від його щільності. Свій «непосильний» внесок у погіршення зовнішнього вигляду поля регулярно вносять кроти. У весняний сезон трав'яний покрив гріна виглядає тьмяним і знесиленим. Виникають прогалини і нерівності грунту, які необхідно підсівати травою.

Захисне покривало Домен-А (білого кольору) створює на поверхні газону «парниковий ефект» тобто максимально сприятливі умови для росту газону і тим самим сприяє появі трави на гріні на два-три тижні раніше терміну. Домен-А підвищує приживлюваність рулонних газонів.
 
Восени і навесні, в періоди різких температурних перепадів і нічних заморозків це покривало пом'якшить стрес для трави та вбереже її від вимерзання.
 
У літній період Домен-А використовується для затінення гріна, щоб трава не вигоріла на сонці.

Для більш прискореного вирощування трави на гріні застосовується відновлююче покривало Домен-А помаранчевого кольору. За два-три дні перед грою воно змінює колір газону на яскраво смарагдовий, який буде радувати око гравців і вдало доповнить загальну естетику гольф поля.

Якщо з якихось причин грінкіпери не змогли вчасно накрити грін перед негодою і поле встигло замерзнути, для швидкого розморожування газону перед грою застосовується захисне покривало Домен-В чорного кольору.

Для захисту гріна від льоду та снігу взимку і проливних дощів восени ми пропонуємо використовувати протидощове покривало Домен-С червоного кольору. Воно допоможе зберегти поле гріна сухим і підготовленим до ігор у будь-яку пору року і поліпшить зовнішній вигляд трави гріна за два-три дні перед грою.
 
У розділі «Наша продукція» Ви зможете більш детально ознайомитись з усіма функціями захисних покривал для спортивних газонів Домен.

Всі питання які Вас цікавлять щодо застосування захисних покривал Домен на гольф полях ви зможете задати нашим консультантам-грінкіперам в розділі «Консультації On-Line».