+38 050 527 4489 факс +38 044 428 2727

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. attol-attol

Для Футболу

Покривала Домен допоможуть у стислі терміни підготувати до матчу якісний газон з мінімальними витратами.

Для тенісу

 Застосування захисних покривал істотно полегшить догляд за тенісним кортом і подовжить термін його служби.

Для гольфу

Покривала Домен застосовуються для догляду за трав'яним покриттям гольф поля на ділянці грін.

Приватному Сектору

Використання захисних покривал Домен допоможе утримувати ваш газон в ідеальному стані у будь-яку пору року.

Приватному сектору

 

Доглянутий газон перед будинком - заповітна мрія кожного садівника. Здавалося б, що складного у вирощуванні звичайної трави? Лише засівай, стрижи та поливай вчасно - ось і вся наука. Однак досвід садівників-любителів доводить, що догляд за газоном є процесом досить кропітким.

Компанія «Домен-Агро» спеціалізується на виготовленні захисних і утеплюючих покривал для догляду за спортивним газоном, але завдяки своїй високій ефективності і практичності вони можуть успішно застосовуватися садівниками-аматорами на своїх присадибних ділянках.

Багатофункціональне покривало Домен-А (білого і помаранчевого кольору) є бестселером компанії «Домен-Агро», який допоможе впоратися з багатьма проблемами вашої галявини.

При застосуванні захисного покривала Домен-А газон проростає на 2-3 тижні раніше зазначеного терміну тому, що створює під своєю поверхнею максимально комфортні умови для розвитку трави. Якщо у ваша ділянка застелена рулонним газоном - Домен-А поліпшить його приживлюваність.

В осінньо-весняний період Домен-А пом'якшує стрес для рослин при різких температурних коливаннях. Завдяки своїм теплоізоляційним властивостям це захисне покривало зберігає газон від вимерзання.
 
Влітку воно затіняє газон і не дає йому згоріти під палючими променями, а також допомагає заощадити воду для поливу і скорочує вимивання добрив з грунту в два-три рази.

Якщо Вам потрібно відновити траву у більш прискореному темпі, а також надати газону приємний яскраво-смарагдовий колір, ми розробили відновлююче покривало Домен-А помаранчевого кольору, яке, крім всіх зазначених вище властивостей, покращує зовнішній вигляд трави вже на 3-4 добу після його застосування.

Більш докладно про захисне покривало Домен-А Ви зможете прочитати в розділі «Наша продукція», а також отримати консультацію по догляду за газонної травою на нашому сайті в «Консультаціях On-Line».