+38 050 527 4489 факс +38 044 428 2727

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. attol-attol

Всі новини

ISO 9001

Компанія "Домен-Грін" пройшла повну процедуру перевірки системи менеджменту якості за міжнародним стандартом. В результаті проведеної роботи нами був отриманий сертифікат відповідності № SIC.02.040.1500 від 30.11.2015

Домен С вберегло поле від негоди перед товариським матчем між збірними України та Камеруну.

 kameryn

2 червня на НСК «Олімпійському» при підготовці футбольного поля до проведення товариського матчу між збірною України та Камеруну було застосовано покривало Домен-С виробництва компанії «Домен-Агро» для захисту поля від дощу.

 

Покривало Домен С на газоні стадіону "Чорноморець"

  DSCF0274Одеса: погодні умови не завадили збірній України зіграти матч зі збірною Молдови у відбірному матчі на Чемпіонат світу 2014 року.

Покривало Домен-С на спортивній базі ФК "Зеніт"

  2 

Червоне покривало Домен-С застосували на спортивній базі ФК "Зеніт" у морози до – 15

Газон НСК "Олімпійський" до матчу "Динамо" - "Кривбас" підготовлено

0087066w olimpiskiy 3Третього березня відбулась зустріч "Динамо" з криворізьким "Кривбасом". За інформацією агрономічної служби стадіону, незважаючи на складні погодні умови (а саме високу вологість), що передували матчу "Динамо" - "Бордо", поле НСК добре витримало  тренування перед матчем та гру Ліги Європи.

 

Стадіон "Ак Буре" готується до нового ігрового сезону

15.02.2013 Газон центрального стадіону «Ак Буре» в м. Казань накритий відновлюючим покривалом Домен-А для підготовки поля до початку ігрового сезону.

Семінар на НСК Олімпійський

  seminar common-picture 9 жовтня компанія «Домен-Агро» взяла участь у щорічному семінарі Turf Education "Комплексні рішення по будівництву і догляду за футбольними полями.